Nasza poradnia pediatryczna to miejsce, w którym każdy mały pacjent otrzyma profesjonalną opiekę medyczną. Stworzyliśmy przestrzeń przyjazną dla dzieci i ich rodziców.

 

Naszą poradnię wyróżniają: • Dobra atmosfera

  działamy w bardzo nowoczesnych wnętrzach zaprojektowanych specjalnie z myślą o leczeniu dzieci, co w połączeniu z przyjazną atmosferą buduje w dzieciach poczucie spokoju i bezpieczeństwa

 • Miejsce przyjazne niemowlętom

  poradnia pediatryczna wyposażona jest w pomieszczenie dla matki karmiącej i punkt przewijania dzieci

 • Nowoczesność

  poradnia wyposażona jest w nowoczesny i wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny

 • Parking

  atutem poradni pediatrycznej jest dogodna lokalizacja i bezpłatny monitorowany parking

 • Specjaliści

  współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy skutecznie zajmują się profilaktyką oraz leczeniem dolegliwości zdrowotnych występujących u niemowląt i dzieci

 • Wygoda

  proponujemy ułatwienia w rejestracji oraz  zapewniamy łatwą dostępność do lekarzy pediatrów


Nasi lekarze:

W skład Zespołu lekarzy pediatrów wchodzą doświadczeni specjaliści, którzy stale doszkalają się w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Prokocimiu – jednej z najlepszych poradni pediatrycznych w Polsce – oraz w innych wiodących ośrodkach pediatrycznych. W naszej przychodni pracują także specjaliści w takich dziedzinach medycyny dziecięcej, jak laryngologia dziecięca czy alergologia dziecięca. Ponadto istnieje możliwość wykonania badań USG dla dzieci. Nowoczesne i bezpieczne szczepienia, profilaktyka przeciw krzywicy, badania bilansowe, różnego rodzaju pomiary – to tylko jedne z wielu usług, które wykonywane są na najwyższym poziomie, dając rodzicom poczucie bezpieczeństwa w kwestii ochrony zdrowia i rozwoju swoich pociech.

Nasi specjaliści

Usługi poradni refundowane są przez NFZ, a placówka działa w strukturze poradni POZ.

By móc znaleźć się pod opieką CM PROMED w zakresie leczenia pediatrycznego wystarczy złożenie deklaracji POZ w naszej placówce, co zajmuje zwykle kilka minut.

Serdecznie zapraszamy!