Urządzenie ENTviewer – bezbolesny sposób na badania laryngologiczne

 

Dla wszystkich osób zmagających się z problemami laryngologicznymi firma Sinutronic stanęła na wysokości zadania i wypuściła na rynek specjalną aparaturę do badania migdałów i gardła. Urządzenie ENTviewer, stworzone jest z myślą o najmłodszych pacjentach, aby cały przebieg badania upłynął bezboleśnie i szybko. Ta nowoczesna aparatura to doskonały pomocnik podczas operacji usuwania trzeciego migdałka. Innowacyjność urządzenia polega na wbudowanych funkcjach strobowania i wideofaryngoskopii.
Firma Sinutronic, w trosce o komfort pacjentów podczas badań migdałków i gardła, stworzyła specjalistyczną aparaturę ENTviewer. Mimo swojego niepozornego wyglądu i wagi (zaledwie 1kg), posiada bardzo funkcjonalne opcje. Dzięki niemu lekarz jest w stanie dokonać przesiewową diagnostykę krtani, nosogardła oraz gardła środkowego. Wykonywanie badań na wymienionych narządach jest możliwe dzięki wideorynoskopii oraz wideolaryngostroboskopii. Na urządzenie ENTviewer składa się elektroniczna szpatułka, oprogramowanie oraz baza. Nieskomplikowana obsługa sprzętu powoduje, że badanie jest przeprowadzone precyzyjnie, w atmosferze komfortu i spokoju, jest to szczególnie istotne podczas leczenia dzieci.
Leczenie przypadłości laryngologicznych przy pomocy aparatury ENTviewer jest skuteczne i bezbolesne. Zapraszamy do umówienia się na wizytę do Centrum Medycznego Promed, które wyposażone jest w tę nowoczesną aparaturę – model L

 

 

Leave a reply